ppu
ROZET Logo

Oferta

Discovery 101

Marka: HAMAX

Cena 249,00 PLN

Discovery 101
Fotelik do mocowania z przodu roweru. Posiada regulowane podpórki na stopy i zapewniające bezpieczeństwo zapięcie szelek. Waga przewożonego dziecka nie może przekraczać 15kg.
Kolor:
- niebieski

więcej...

Kiss

Marka: HAMAX

Cena 269,00 PLN

Kiss
Fotelik do mocowania z tyłu roweru wyposażonego w bagażnik lub nie. Posiada regulowane podpórki na stopy, osłaniające z boku podłokietniki i zapewniające bezpieczeństwo zapięcie szelek. Waga przewożonego dziecka nie może przekraczać 22kg.
Kolor:
- kremowy
- srebrny
- czarny

 

więcej...

Kiss + kask = zestaw


Marka: HAMAX

Cena 329,00 PLN

Kiss + kask
Zestaw składający się z fotelika Kiss Basic oraz kasku dziecięcego w rozmiarze 48-52cm. Wyściółka fotelika oraz powierzchnia kasku ozdobiona tym samym motywem graficznym. Kask posiada system regulacji umożliwiający dopasowanie do rozmiaru głowy, wewnętrzne wkładki wyścielające, odblaskowe nalepki oraz siateczkę chroniącą przed owadami.
Kolor :
- srebrno/różowy
- srebrno/niebieski

więcej...

Smiley

Marka: HAMAX

Cena 319,00 PLN

Smiley
Fotelik do mocowania z tyłu roweru wyposażonego w bagażnik lub nie. Posiada regulowane podpórki na stopy, osłaniające z boku podłokietniki i wyprofilowane oparcie. Nowe zatrzaskowe zapięcie i szelki mogą być obsługiwane jedynie jedną ręką, dzięki czemu zakładanie jest łatwiejsze i bezpieczniejsze. Waga przewożonego dziecka nie może przekraczać 22kg.
Kolor:
- oliwkowy
- niebieski
- beżowy

więcej...

Sleepy

Marka: HAMAX

Cena 389,00 PLN

Sleepy

Fotelik z systemem odchylania umożliwiający dziecku wygodny sen. Posiada regulowane podpórki na stopy i osłaniające z boku podłokietniki. Do mocowania z tyłu roweru wyposażonego w bagażnik lub nie. Waga przewożonego dziecka nie może przekraczać 22kg. Fotelik wyposażony jest w tylną lampę diodową w celu zwiększenia bezpieczeństwa.
Kolor:
- niebieski
- srebrny
- czarnywięcej...

Siesta

Marka: HAMAX

Cena 439,00 PLN

Siesta

Fotelik z systemem odchylania pod kątem 20 stopni umożliwiający dziecku wygodny sen. Do mocowania z tyłu roweru wyposażonego w bagażnik lub nie. Posiada regulowane podpórki na stopy, osłaniające z boku podłokietniki i wyprofilowane oparcie. Nowe zatrzaskowe zapięcie i szelki mogą być obsługiwane jedynie jedną ręką, dzięki czemu zakładanie jest łatwiejsze i bezpieczniejsze. Waga przewożonego dziecka nie może przekraczać 22kg.
Kolor:
- srebrno/niebieski
-niebiesko/czerwony

więcej...

Siesta + kask = zestaw

Marka: HAMAX

Cena 469,00 PLN

Siesta + kask
Zestaw składający się z fotelika Siesta i kasku dziecięcego w rozmiarze 48-52cm. Kask posiada system regulacji umożliwiający dopasowanie do rozmiaru głowy, wnętrze wkładki wyścielajace, odblaskowe nalepki oraz siateczkę chroniącą przed owadami.
Kolor:
- srebrno/niebieski

więcej...